March 1, 2024

NAJBOLJI

……..SNOOKER KLUB U HRVATSKOJ……

Kratki osvrt na završnicu Prvenstva Hrvatske naših članova

Završni 8. Turnir sezone donio nam je neke promjene na ljestvici i nekoliko odličnih partija igrača našeg kluba. Svakako moramo u prvom redu čestitati našem prvaku Imran Ayazu na odličnoj sezoni i osvojenom 1.mjestu. Za drugo mjesto se izborio Alexander Sabljak u zadnjem kolu i s time zajedno sa Ayazom izborio kartu za EP na Malti u ožujku slijedeće godine.3. je ove godine maestralan Saša Šturbek, a i ostali članovi su postigli dobra mjesta na završnoj ljestvici.

Nadasve sezona za pamćenje po lijepim breakovima ,potezima i nadasve fer playu. Sretno na pripremama za slijedeću sezonu koju očekujemo  ako ne bolju onda uspješnu kao ovu.

Svim članovima,navijačima i svima koji prate te na bilo koji način pomažu naš sport želim sretnu i uspješnu 2023.godinu.